Ügyfélszolgálati asszisztens

  • Cég neve

    AUTO SECURIT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Szentendrei út

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

    • Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás, mind személyesen mind e-mailben
    • Szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok /rögzítés, lemondások kezelése/
    • Számla kiállítás, számlák egyeztetése ügyfelekkel
    • Alapszintű pénzügyi feladatok, reklamációk kezelése
    • Felszólító levelek küldése, telefonos megkeresések kezelése, valamint az ehhez kacsolódó adminisztráció
    • Szolgáltatáshoz kapcsolódó Műszaki termék javításával kapcsolatos teljes körű ügyintézése
    • Egyéb általános adminisztrációs feladatok

Elvárások

    • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
    • Minimum középfokú végzettség
    • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
    • Jó kommunikációs készség
    • Önállóság és felelősségvállalás

Előnyt jelent

    • Idegen nyelv kommunikációs szintű ismerete (angol/német)
    • Műszaki terület iránti érdeklődés
    • Pénzügyi szakirányú végzettség

Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos munkavégzés
    • Kiváló munkahelyi légkör, fiatalos, lendületes csapat

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő, piacvezető, dinamikusan fejlődő műholdas gépjárművédelmi és flottakövetési szolgáltató társaság fiatal lendületes csapatába keres kollégákat. Amit tudunk biztosítani stabil, bejelentett bér, szabad hétvége,segítségnyújtás a mielőbbi beilleszkedésbe mind a munka mind a mindennapok területén.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fent felsorolt feladatokat szeretnéd nálunk végezni, megfelelsz az elvárásoknak és amit kínálunk az is elnyerte tetszésedet. Úgy kérlek küldj egy Önéletrajzot megjelölt fizetési igénnyel.