Ügyfélszolgálat - Asszisztens

  • Cég neve

    DR. GOODWIN SHOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Bajza utca 54.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ápolói munka NEM KÓRHÁZI KÖRNYEZETBEN!
  • Mi nem betegekkel foglalkozunk hanem megszépítjük a pácienseinket!
  • Orvos melletti asszisztencia
  • A páciensek tájékoztatása a kezelés menetéről
  • Változatos munka teljesen lefedve az esztétikai kezeléseket

Elvárások

  • OKJ 54/55 ápolói végzettség
  • Érvényes működési nyilvántartás
  • Érvényes MESZK tagság
  • Teljes munkaidős állás
  • Mosolygós és vidám személyiség vagy
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Érdekel az esztétika világa
  • Empatikus és lojális hozzáállásod nálunk tudod kamatoztatni
  • Legyél pontos és precíz

Előnyt jelent

  • Orosz vagy Ukrán nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • heti 40 órás munka (4 nap munka 3 nap pihenés)
  • exkluzív belvárosi környezet
  • stabil háttér
  • fiatalos csapat
  • Megtanítunk minden amit az esztétikáról tudni lehet. Kezdetben a munkádat egy tapasztaltabb kolléga segíti, ezzel gyorsítva a beilleszkedésed.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A DR. Goodwin Szépség- és Egészségközpont 2019-es megalakulása során két fő szempont motivált minket: hogy létrehozzunk egy Magyarországon egyedülálló és exkluzív fiatalos orvosesztétikával és plasztikával foglalkozó szakmai csapatot, akik a páciensek igényeit minden esetben szem előtt tartják, illetve, hogy az orvosesztétikai kezeléseket szélesebb körben ismertté és elérhetővé tudjuk tenni, ezáltal hozzásegítve pácienseinket a kívánt külső eléréséhez.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődésed és szívesen dolgoznál nálunk, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat küld el a "Jelentkezem" gombra kattintva. KÉRLEK MINDEN ESETBEN EZT HASZNÁLD A JELENTKEZÉSHEZ.