Ügyfélreferens

  • Cég neve

    BSJI 23 Kft

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd

  • Fizetés

    Nettó 500e - 800e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Senior-junior  együttműködés  keretében biztos egzisztenciát jelentő praxis átvétele.
Meglévő ügyfélportfólió gondozása, fejlesztése senior tanácsadókkal együttműködve.

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • pénzügyi igényfelmérések készítése digitális alkalmazásunkkal
  • személyre szabott pénzügyi ajánlatok kidolgozása, értékesítése

Senior tanácsadók támogatásával, saját időbeosztásod szerint dolgozhatsz akár online, akár személyes kontaktusokkal.
Teljesítményedet magas sikerdíjjal honoráljuk 3 éves betanítási-támogatási programunk keretében.

Elvárások

Légy nyitott az új kapcsolattartási és értékesítési technikák iránt telefonos, online és személyes csatornákon keresztül.
Légy motivált saját vállalkozásod felépítésére a pénzügyi szektorban, amellyel megteremtheted anyagi függetlenségedet.
Kitartásod mellé  képzést és anyagi támogatást, stabil ügyfélkört biztosítunk.

Előnyt jelent

  • Diploma
  • Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Működő praxis átvétele
  • Meglévő ügyfélkör gondozása
  • 3 éves, egyedülálló betanítási, támogatási rendszer
  • Versenyképes tudás, szakképzett mentor, az ország legjobb pénzügyi oktatási programja
  • Önálló, kötetlen időbeosztás

Ha vezetői ambícióid is vannak, akkor se halogasd a jelentkezésed!  Személyre szabott karrierprogramot dolgozunk ki számodra!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A BSJI 23 Kft a Generali Biztosító érdi szerződött partnere.
Érdekel egy kötetlen munkaidős, magas sikerdíjjal járó lehetőség?
Jelentkezz hozzánk ügyfélreferensnek, dolgozz saját időbeosztásod szerint!
Vezetői karrier lehetősége!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!