Ügyfélmenedzser

  • Cég neve

    Kontron Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az Ipari Digitalizáció üzletág high-tech ERP, MES és APS termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Az ügyfélkör bővítése új ügyfelekkel, intenzív kapcsolattartás a meglévő vásárlókkal
  • Bemutatók megtartása a szakértői csapattal együttműködve
  • Árajánlatok írása, kereskedelmi tárgyalások lefolytatása
  • A kereskedelmi folyamat adminisztrálása a CRM rendszerben
  • A termékportfólió megismerése, aktív részvétel az előírt képzéseken, folyamatos önképzés

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, iparban, vagy műszaki kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Dinamikus személyiség
  • Nyitottság a folyamatos képzésre

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi tapasztalat a következő szakterületek bármelyikén: CAD/CAM/CAE/PLM, MES, gyárszimuláció, gyártási ütemezés vagy ERP

Amit kínálunk

  • Érdekes és változatos feladataid lesznek
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Rugalmas munkavégzésedet (kötetlen munkarend és részleges távmunka) támogatjuk
  • Modern munkakörnyezetet, vállalati gépjárművet, laptopot és mobiltelefont biztosítunk
  • Széleskörű juttatási csomagot kapsz
  • Rendszeres csapatépítő programokon vehetsz részt
  • Család- és állatbarát cég vagyunk

Céginformáció

A hazai IT piac meghatározó szereplője, a Kontron Hungary Kft, a Kontron csoport tagja – korábban S&T Consulting Hungary Kft., több mint huszonöt éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel, és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keressük leendő kollégánkat az alábbi pozícióba: