Ügyfélmenedzser, értékesítő (B2B)

  • Cég neve

    Reklámajándék.hu Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Gubacsi út 61.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő- és új ügyfeleid érdeklődéseinek kezelése, szakmai tanácsadás, majd folyamatos kapcsolattartás
  • Bejövő árajánlataik, megrendeléseik teljeskörű ügyintézése és adminisztrációja, majd megrendelések utánkövetése
  • Önálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekben
  • Cél: Elégedettségen alapuló hosszútávú együttműködés kialakítása és fenntartása partnereiddel

Elvárások

  • Precizitás, kiváló adminisztrációs készség
  • Jó kommunikációs- (kapcsolatteremtő- és tárgyalási-) készség
  • Rugalmas, megnyerő személyiség
  • Sikerorientált, kezdeményező/proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • Középszintű, tárgyalóképes angol és/vagy német és/vagy román nyelvtudás (szóban, írásban)
  • 1-3 év tapasztalat értékesítési/kereskedelmi/ügyfélszolgálati területen
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Heti 1 nap home officet  - ehhez telefont, laptopot biztosítunk
  • Az alapbéren felül teljesítmény alapú jutalékot (évente többszöri bónuszkifizetés)
  • Stabil, kiszámítható munkaadói hátteret magyar tulajdonú családi cégcsoportnál, akár azonnali kezdéssel
  • Professzionális, egyben családias munkakörnyezetet, tágas, világos irodával
  • Felelősségteljes, változatos munkakört
  • Szakmai képzések, tréningek lehetőségét
  • Rendszeres céges rendezvényeket, csapatépítőket, sikerek közös megünneplését
  • Minden hétvége szabad, munkaidőn kívül soha nem keresünk
  • Könnyű megközelíthetőség (2B és 51-es villamos megállója az épület előtt - Rákóczi híd Pesti hídfőjéhez közel)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

33 éve sikeres, évi 3.3 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú cégcsoportunk 85 fős aranycsapatának tovább erősítéséhez budapesti munkavégzésre keresünk ügyfélmenedzser, értékesítő kollégát.

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, a  "Jelentkezés" gombra kattintva küldd el nekünk fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével.