Ügyfélmanager

  • Cég neve

    FÖRCH Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új Partnerek megkeresése és szerzése
  • Meglévő Partnerek rendszeres és folyamatos kezelése
  • Saját terület fejlesztése
  • Gyakorlati termékbemutatók megtartása
  • Túraterv szerinti munkavégzés
  • Beszámolók, riportok és jelentések készítése

Elvárások

  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Direkt értékesítésben szerzett tapasztalat, elsősorban műszaki vonalon
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Proaktív, következetes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Műszaki beállítottság és ismeret

Amit kínálunk

  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • Céges személygépkocsi
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes, eredmény orientált fizetés
  • Első 6 hónapra garantált fix fizetés
  • Céges mobiltelefon és iPad készülék
  • Folyamatos elméleti és gyakorlati képzések

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Förch Kft. a nemzetközi Förch cégcsoport magyarországi leányvállalata, amely több mint 60 éve foglalkozik karbantartási és szerelési segédanyagok forgalmazásával, világszerte. Termékskálánk több mint 150.000 féle terméket tartalmaz.

Magyarországi leányvállalatunk bővülő értékesítési csapatába keres leendő, ambíciózus
"Ügyfél manager" munkatársakat, minden Vármegye területére.

Azon hölgyek és urak jelentkezését várjuk, akik minimum 3 éves, műszaki területen megszerzett direkt értékesítési tapasztalattal, műszaki és vegyi karbantartási termékek, valamint szerszámok, gépek ismeretével rendelkeznek.

Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképpel ellátott, 1 hónapnál nem régebbi, magyar nyelvű önéletrajzát.
Ennek hiányában pályázatát sajnos nem tudjuk értékelni!