Ügyfélkoordinátor

  • Cég neve

    Mediszintech Audiológia Kft.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladataid közé tartozik majd:
- a halláscentrum működésének a támogatása,
- ügyfelekkel való kommunikáció, és az ő irányításuk,
- az audiológus keze alá dolgozol, segíted az ő munkáját,
- szakmai továbbképzéseken való részvétel,
- a halláscentrum adminisztratív támogatása,
- a jó hírnevünk öregbítése.

Elvárások

Téged várunk, ha:
- szeretnél a tagja lenni egy dinamikusan növekvő hálózatnak, egy jó hangulatú csapatnak,
- sokat mosolyogsz és proaktív személyiség vagy,
- szereted az embereket, hiszen mi róluk gondoskodunk, megoldjuk a hallásproblémájukat,
- talpraesett vagy és kellő empátiával rendelkezel.

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha végzett audiológus vagy, illetve GYSE végzettséggel rendelkezel.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés mellett folyamatos szakmai képzéseket kínálunk és ha érzel magadban kellő elszántságot, hogy audiológussá válj, hogy még aktívabban tudj segíteni az embereknek jobban hallani, akkor a képzést 100%-ban támogatjuk.

Céginformáció

Az Audika Halláscentrumok egy dinamikusan fejlődő hálózat, ahol igyekszünk minden hozzánk betérőnek segíteni a hallásproblémájával úgy, ahogy ezt a cégcsoport névadója Hans Demant tette 120 évvel ezelőtt a hallásproblémával küzdő feleségével.

Amennyiben szívesen csatlakoznál hozzánk, akkor küldd el részünkre fényképes önéletrajzod.