Ügyfélkapcsolati projektmenedzser

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Országos

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • B2B és B2G ügyfélkörben történő projektfejlesztésben aktív részvétel
  • A társaságcsoport kiemelt jelentőségű és komplex projektjeihez illeszkedően potenciális stratégiai és együttműködési partnerségek felkutatása, további szükséges kompetenciák – belső és külső oldali – felderítése és együttműködések előkészítése, projekt csapat felállítása
  • A projekt megvalósítás során, a projekt szakmai koordinációja, aktív együttműködés a cégcsoport érintett szakterületeivel, szakértőivel és külső beszállítókkal, ill. szakértőkkel
  • A projekt csapat közreműködésével a projektterv- és költségterv kidolgozása, folyamatos figyelemmel kísérése
  • Projekt megvalósítás során felmerülő adminisztráció, elszámolások és riportálási tevékenység elvégzése
  • Kapcsolattartás a megrendelő oldali képviselőkkel, illetve a projektben érintett további belső és küldő stakeholderek-kel, szereplőkkel
  • Projektfejlesztési javaslatok kialakítása, a fejlesztési igények egyeztetése az érintett belső üzleti szakterületekkel, külső partnerekkel
  • Cégcsoporton átívelő komplex projekt kezelési módszertan kidolgozásában aktív részvétel
  • Prezentációs anyagok, elemzések készítése, vezetői és egyéb célú tájékoztatási dokumentumok kidolgozása
  • Javaslattétel az üzleti működés és folyamatok terén fejlesztési pontok meghatározására

Amit kérünk

  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Projektmenedzsmentben szerzett minimum 5 éves tapasztalat: összetett, több szereplős, kiemelt projektekben való részvétel, projektvezetési tapasztalat
  • Stratégiai projektek koordinációjában szerzett tapasztalat
  • magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, Powerpoint)
  • Megbízható angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtési, prezentációs készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság
  • Rendszerszemléletben való gondolkodás, pontosság, precizitás
  • Fejlett strukturálási, problémamegoldási képesség

Előnyt jelent

  • Több területre kiterjedő energetikai ipari szakmai ismeretek
  • Előnyt jelent az energetikai és B2B vagy B2G vonatkozású projektekben szerzett tapasztalat
  • ESG vonatkozású projektekben szerzett tapasztalat
  • Projektfejlesztési, -vezetési és innovációs tapasztalat
  • Köz- és/vagy vállalati szférában szerzett projektmenedzsment tapasztalat
  • Kapcsolatrendszer üzleti, energetikai vonalon
  • Új üzleti partnerekkel való együttműködésekben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium
  • folyamatos szakmai fejlődési és képzési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás, kockázati élet- és balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • változatos, szakmai kihívásokat tartalmazó feladatok
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető