Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. logo

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Pécs)

  • Cég neve

    Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Pécs, Mohácsi út 16.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • 2 műszak
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.

Személyes ügyfélszolgálatunk csapatába

kollégát keresünk határozatlan időre.

A fenti munkakörben a következő főbb feladatok várnak rád:

  • Az egyedi, útdíjrendszer szakmai ismereteinek elsajátítása után elsődleges feladatod lesz a személyes ügyfélszolgálatunkra beérkező ügyfelek informálása, e-matrica értékesítése, pótdíjas panaszok kezelése, valamint a tevékenységi körhöz kapcsolódó egyéb szolgáltatások (pl. matricaátírás) elvégzése
  • Feladatkörödbe tartozik elektronikusan és postai úton beérkező magyar és angol nyelvű levélküldemények feldolgozása, megválaszolása, pénzügyi elszámolások készítése, illetve kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása

Te vagy a megfelelő ember, amennyiben az alábbiakkal rendelkezel:

  • Középfokú végzettség
  • Aktív angol
  • MS Office programok magas felhasználói ismerete
  • Önálló, precíz és szabálykövető munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelenthet számodra:

  • Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az ügyfélszolgálat további területeire (videós ügyintézés)
  • Német nyelvtudás

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Együttműködő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet (parkolási lehetőség)
  • Az egyedi szolgáltatást biztosító cég adta stabilitás és kiszámíthatóság
  • Támogató szemlélet, elismerést nyújtó szervezet és közösség

Munkavégzés helye:

  • Pécs, Mohácsi út 16.

Ügyfélszolgálati iroda nyitva tartása:

  • Hétfő,Kedd,Csütörtök,Péntek: 8:00 – 16:00
  • Szerda: 10:00 – 18:00
  • Hétvégén és munkaszüneti napon: zárva

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Online ügyfélszolgálat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt. weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod, elektronikus levéllel.