Ügyfélkapcsolati munkatárs / Mechanikus munkafelvevő

  • Cég neve

    CarNet Triplex Kft.

  • Munkavégzés helye

    2011 Budakalász

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Jelenleg a Carnet Triplex budakalászi Opel - Renault - Dacia márkaszervizébe keresünk SZERVIZ TANÁCSADÓ  / MUNKAFELVEVŐ munkatársakat.
Főbb feladatok:
  • Ügyfélkezelés, folyamatos tájékoztatás, ügyfélpanaszok kezelése, ügyfélszerzés és megtartás;
  • Munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése;
  • Műhelyfeladatok kiosztása, szerelők irányítása
  • Árajánlatok készítése, számlázás;
  • Beérkező e-mail/telefon megkeresések kezelése
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése, nyomon követése;
  • Elvégzett javítások minőségi ellenőrzése.
  • Importőri elvárások betartása

Elvárások

  • Munkafelvevőként szerzett szakmai tapasztalat, Opel Renault Dacia márkák ismerete előnyt jelent
  • Gépjármű ismeret, műszaki ismeretek
  • Ügyfél centrikus szemléletmód;
  • Megbízható, önálló munkavégzés;
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Magasfokú stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • Opel Renault / Dacia típusismeret
  • Többéves munkatapasztalat szerviztanácsadói munkakörben
  • Járművek műszaki ismerete
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett alkalmazotti jogviszony;
  • Teljesítményarányos, piacképes, vonzó kereseti lehetőség,
  • Bejárási támogatás;
  • Stabil jövőkép, megbízható cégcsoportos háttér;
  • Jól felszerelt, modern irodai környezet és műhely;
  • Szakmai támogatás, továbbképzés;
  • Családias hangulat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

CarNet Csoport Magyarország egyik legmeghatározóbb piaci szereplője az autós szegmensben.

Egyedülálló szolgáltatásaink, tizenkilenc képviselt márka képviselete és szervizeként 22 telephelyen várjuk Önt.

Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, a pozícióra való hivatkozással.

Munkavégzés helye:
Budakalász