Ügyfélkapcsolati menedzser

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER

Stabil pénzügyi és piaci hátterű, elismert partnerünk székesfehérvári központjába keresünk Ügyfélkapcsolati menedzser kollégát

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek feltérképezése, piackutatás
  • Ajánlatkérések kezelése és feldolgozása
  • Árképzésben, illetve ügyféltalálkozókon való részvétel
  • Komplex projektekre történő rálátás, ezekben aktív szerepvállalás
  • Beszámolók, összefoglalók készítése és helyzetértékelések elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat üzletfejlesztés vagy B2B marketing területen
  • Magabiztos aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás

Előnyök:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Saját konditerem és egészségcentrum
  • Személyreszabott lakhatási támogatás a vállalat által biztosított ingatlanban
  • Emberközpontú vállalati kultúra

 Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.