Ügyfélkapcsolati menedzser/értékesítő

  • Cég neve

    ALU-REDŐNY Kft

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint

  • Fizetés

    Jutalék

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő ügyfél érdeklődések kezelése, ügyfelek tájékoztatása
  • ajánlatadási folyamatok koordinálása, ajánlatok műszaki- és tartalmi összeállítása
  • építészeti tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, helyszíni egyeztetés
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel

Elvárások

  • Nyílászárók, árnyékolók, pergolák értékesítése terén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • közép- vagy felsőfokú építész- vagy építőmérnök, műszaki menedzser végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (fix alapfizetés+ jutalék)
  • telefon, laptop, gépjármű használatának biztosítása
  • folyamatos képzési lehetőségek, külföldi tanulmányutak
  • fiatalos, lendületes csapat, igényes munkakörnyezet
  • jól működő, stabil hátterű cég

Munkavégzés helye: Törökbálint

Teljes munkaidős munkaviszony, akár azonnali kezdéssel

Céginformáció

Az Alu-Redőny Kft. 1995 óta van jelen van a magas minőséget képviselő árnyékolástechnikai termékek piacán. Keressük azt az ügyfélkapcsolati menedzser kollégát, aki lelkes tagja lenne csapatunknak, és munkájával hozzájárulna cégünk további fejlődéséhez, megrendelőink elégedettségéhez.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.