Ügyfélkapcsolati menedzser

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat.

Ha karriercéljaid mellett számodra is fontos a munkád által teremtett érték, és egy élhetőbb bolygó, akkor csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az új partnerek felkutatásának lehetősége mellett, a teljes értékesítési folyamatért (önálló döntési jogkör), partnerekkel való tárgyalások lebonyolításáért és a már meglévő, számos neves ipari termelő partnereik közül néhány szolgáltatásáért projektgazdaként is felelhetsz
  • Munkád során eddig megszerzett nyelvtudásod használatára, valamint továbbfejlesztésére (amihez vállalatuk minden támogatást biztosít) is lehetőséged nyílik
  • Munkád változatos, hiszen országon belüli utazásokkal, új emberek és üzemek, technológiák megismerésével jár majd
  • Ezek mellett olyan adminisztratív feladatok is részét képeznék a munkádnak, mint a szerződések előkészítése, meglévő szerződések folyamatos nyomon követése vagy éppen az ajánlatok elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezel felsőfokú gazdasági/mérnöki végzettséggel
  • Minimum 2 éves hulladékgazdálkodásban, környezetiparban, vagy egyéb, ipari/logisztikai szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalattal
  • Vettél már részt, esetleg vezettél is korábban különböző projekteket
  • Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel, amit szívesen használsz
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat
  • Szeretsz új embereket megismerni és jól építesz kapcsolatokat, de nem okoz problémát a gyakori utazás
  • Higgadtan kezeled az esetleges problémákat, igényes és precíz vagy a munkádra

Amit kínálunk:

  • Cégük igyekszik a lehető legjobban megbecsülni munkavállalóit, így a pozícióhoz motiváló javadalmazási rendszert és az egész céget lefedő kollektív balesetbiztosítást kínálnak
  • Juttatások között szerepel még havi cafeteria, céges autó, üzemanyag kártya, céges laptop- és mobiltelefon
  • A betanulást és a vállalati folyamatok megismerését és elsajátítását követően a rád bízott feladatok és célok eléréséhez munkaidődet magad oszthatod be és szervezheted meg
  • Éves célkitűzéseid, valamint a kiváló szolgáltatás minőség eléréséhez felkészült, motivált és jó hangulatú fiatal csapat támogatásában részesülsz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és változatos feladatok mellett egy fiatalos, családias légkör teszi a mindennapokat lendületessé
  • Lehetőséget kínálnak továbbá az ipari termelői szektorban való hálózatépítésre is

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Van folyamatban lévő vagy már meglévő hulladékgazdálkodási végzettséged
  • Rendelkezel német nyelvtudással

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Projektmenedzser

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budaörs
  • Munkaidő: hétfőtől – péntekig, napi 8 óra