Ügyfélkapcsolati manager

  • Cég neve

    Spalazzomed Kft.

  • Munkavégzés helye

    1182 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új érdeklődőkkel történő kapcsolatfelvétel
  • Potenciális és inaktív partnerek megkeresése
  • Ügyfélkör folyamatos bővítése
  • Folyamatos telefonos és e-mailes kapcsolattartás
  • Tájékoztatás felmerülő kérdésekkel kapcsolatban
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, partneri nyilvántartás pontos vezetése CRM rendszerben
  • Kidolgozott partnerprogram működtetése, utánkövetése
  • Szoros együttműködés a szakmai oktatóval
  • Személyes találkozók megszervezése, lebonyolítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szépségipari területén szerzett ismeretek és tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmailag felkészült, sikerorientált munkatársak,vezetők
  • Családias hangulat, munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható cégháttér
  • Kulturált, igényes ügyfélkör

Céginformáció

Professzionális kozmetikai termékeket értékesítő vállalkozás vagyunk több mint 14 éve B2B és B2C piacokon.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület
Munkaidő: 8 óra (személyes jelenlét a hét minden munkanapján)

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk magyar fényképes önéletrajzodat bérigény megjelöléssel.