Ügyfélkapcsolati manager

  • Cég neve

    Hiflylabs Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1114 Budapest, Bartók Béla út 15b.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel a hazai ügyfélkapcsolatok kiépítésében és ápolásában.
  • Az ügyfelek elégedettségének aktív fenntartása és növelése.
  • Új ügyfelek felkutatása és kezdeti kapcsolatfelvétel.
  • Egyeztetés a kulcsfontosságú döntéshozókkal, beleértve a C-level vezetőket.
  • Szoros együttműködés a szakmai csapatokkal a zökkenőmentes szolgáltatásnyújtás érdekében.
  • Innovatív stratégiák és értékajánlatok megfogalmazása a képviselt portfólión belül.
  • Ügyfeleink segítése az üzleti kihívások és a növekedési lehetőségek azonosításában.
  • Konzultatív tanácsadás az ügyfelek számára a problémamegoldási és döntéshozatali folyamatokban.
  • A piaci trendek nyomon követése és a versenytársak tevékenységeinek monitorozása a stratégiai döntéshozatal támogatásához.

Elvárások

  • Erős kommunikációs és interperszonális készségek.
  • Angol nyelvtudás, kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség.
  • Konzultatív tanácsadói és szolgáltatásközpontú hozzáállás.
  • Ügyfelekkel való kapcsolatteremtésben és a bizalom kiépítésében szerzett tapasztalat.
  • Jártasság a stratégiai kapcsolatmenedzsment és az üzletfejlesztés terén.
  • Erős problémamegoldó készség.
  • Komfortosság a C-level döntéshozókkal való együttműködésben.
  • Komplex informatikai megoldások/szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat.
  • Korábbi tapasztalat ügyfelek döntéshozatali folyamatainak végigvezetésében és az érték-alapú szolgáltatások kialakításában.
  • Önálló munkavégzés és a feladatok hatékony rangsorolása.

Előnyt jelent

  • Hazai kapcsolatrendszer
  • Adat-alapú digitális szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos szakmai kihívások nap mint nap – feladataiban mindig számíthatsz egy újdonságra -üzleti akár technikai oldalon, ami fejlődést hozhat számodra, valamint lehetőséged nyílik több szektor megismerésére is
  • Kötetlen munkaidő – időd te magad osztod be, használhatod irodánkat a XI. kerületben (tárgyalások nagyobb része Budapesten történik)
  • Szakmai igényesség – munkánkat minőségi szemlélet jellemzi, ennek mentén építkezünk
  • Összetartó csapat – nálunk kiemelten fontos szempont, hogy kollégáink összetartó csapatként működjenek
  • Work-life balance – szintén fontosnak tartjuk, hogy egyénileg is jól érezd magad, munkád keretei a lehető legnagyobb mértékben összeegyeztethető legyen a szabadidőddel
  • Figyelem a cégkultúrán – üzleti és szakmai sikereink mellett büszkék vagyunk a cégben felépített és gondozott szociális összetartóerőre is, ami egymás segítésén és a kölcsönös tiszteleten alapul
  • Egyéni mentorálás – legyen szó szakmai problémáról vagy humán témájú kérdésekről - nálunk minden munkatárs számíthat egyéni mentori támogatásra

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A Hiflylabs egy 2012-ben alapított, ma már 200+ fős, magyar tulajdonú vállalkozás. Üzleti intelligencia szakértőink és alkalmazásfejlesztő csapatunk is azon dolgozik, hogy üzleti problémákra biztosítson hatékony megoldásokat. Partnereink széles körben megtalálhatóak a piacon, többek között a pénzügyi, a telekommunikációs és az energia szektorban.