Ügyfélkapcsolati és értékesítési asszisztens

  • Cég neve

    Reményi Csomagolástechnika Kft

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Csonka János utca

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

1991 óta működő, kizárólagosan magyar tulajdonban lévő csomagolástechnikai vállalat, győri csapatának bővítése céljából munkatársat keres, részmunkaidőben

Főbb feladatok, munkák

  • Aktív kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel, elsősorban telefonon és e-mailben
  • Cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítésének támogatása
  • Aktív kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel elsősorban telefonon és e-mailben
  • Írásban, telefonon beérkező ajánlatkérések, megrendelések megválaszolása, rögzítése és nyomon követése
  • Ajánlatokhoz szükséges árkalkulációk készítése
  • Belföldi szállítókkal történő kapcsolattartás, ajánlatok bekérése, összehasonlítása, rendelések kiadása, rögzítése vállalatirányítási rendszerbe
  • Értékesítési, forgalmi statisztikák elkészítése
  • Társosztályokkal történő folyamatos egyeztetés
  •  Logisztikai feladatokban való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS  Office programok felhasználó szintű ismerete  (elsősorban word és excel)
  • Angol alapfokú szakmai ismeretek
  • Proaktív  és önálló munkavégzés
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség és kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat
  • Könnyűipari mérnöki végzettség
  • Csomagolástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • 6 órás munkaidő (hétfőtől péntekig 8.30- 15.00)
  • éves prémium, próbaidő után béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • hosszú távú, biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • dohányfüst-mentes környezet

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát küldje el nekünk a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.