Ügyfélkapcsolati - értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    Egyesült Saturnus Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Nagytétényi út 37.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 1,2M Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha benned van az értékesítés, akkor ez tetszeni fog! Munkádat saját fejlesztésű online automata ajánlatkészítő rendszerrel, profi irodai eszközökkel és hatékony vállalatirányítási / ügyfélkezelési rendszerrel támogatjuk, hogy a maximumot tudd kihozni magadból és a jutalékod a csillagos ég legyen! Nincs hideghívás, kizárólag aktívan érdeklődő ügyfelek!
--- TAPASZTALAT A SZAKMÁBAN NEM SZÜKSÉGES ---

Feladataid lesznek:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, termékek bemutatása, szakmai tanácsadás
  • Bemutatótermi értékesítés, telefonon keresztüli értékesítés, szerződéskötés előkészítése
  • Adminisztráció a vállalatirányítási rendszerben, egyszerűbb irodai feladatok
  • Opcionális: tervező szoftverben árajánlat készítés, nyílászáró tervek készítése
  • Opcionális: helyszíni felmérés, helyszíni koordináció (nem fizikai munkavégzés)

Elvárások

Szeress emberekkel kommunikálni akár telefonon keresztül, akár élőben. Számítógépet, szövegszerkesztőket, táblázatkezelőket gond nélkül használd.
Az ideális jelölt számunkra: Legyen értékesítési tapasztalatod, igazolható gyakorlattal rendelkezz. Legrelevánsabb tapasztalatok: direkt értékesítés, építőiparban, konkrét termékekben, konkrét szolgáltatásokban. Saját munkádra és megjelenésedre igényes és precíz legyél, hiszen az ügyfélnek is ez a legfontosabb.

Előnyt jelent

Mérnök, tervező véna nagy előny. Saját gépjármű előny, helyszíni szemle, felmérés miatt. (üzemanyag elszámolással)
Visual Window szoftver használata előny. Budapest, 22. kerületi, vagy ahhoz közeli lakhely szintén előny.

Amit kínálunk

Értékesítőként korlátlan jutalékra tehetsz szert, határ a csillagos ég! Csak rajtad múlik, hogy hány ügyfelet szerzel és kötsz szerződést velük!
Munkádat igényes környezetben fogod végezni, egy budai bevásárlóközpontban, profi és modern informatikai eszközökkel. Ezen felül étkezési támogatásra és céges fitnesz bérletre is számíthatsz!

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az AblakHungary harmadik, újonnan nyíló bemutatótermébe keressük új csapattagjainkat! Cégünk országszerte magas minőségű, német nyílászáró márkákkal foglalkozik, és az értékesítéstől kezdve a kivitelezésig áll rendelkezésre ügyfeleinek! Többszörös díjnyertes, arany fokozatú partnerek vagyunk, ezen felül 99,8%-os ügyfélelégedettséggel rendelkezünk, számunkra ez a legfontosabb! Ha számodra is, akkor jelentkezz hozzánk!

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük töltsd fel önélatrajzod, akár fizetési igény megjelöléssel!