Városgazda XVIII. ker. Nonprof. Zrt logo

Ügyeletes villanyszerelő (határozott időre)

  • Cég neve

    Városgazda XVIII. ker. Nonprof. Zrt

  • Munkavégzés helye

    1181 Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • az adott rendezvény helyszínén alapos helyismeret (főelosztók, szekrények pontos helye) megszerzése;
  • a kiépített rendszer és kábelezések előzetes megismerése;
  • raktárkészlet megismerése;
  • az elektromos világítási-, és erőátviteli kábelhálózat szükség szerinti javítása;
  • túlterhelés, zárlat elhárítása;
  • a különböző fogyasztók villamos hálózatba történő bekötése, szükség szerinti javítása;
  • kisfeszültségű kábelek fektetése, csatlakozó vezetékek készítése, udvari világítás karbantartása;
  • a megfelelő eszközök alkalmazásával villamos ellenőrző mérések, vizsgálatok és beállítások végzése;
  • előre nem látható, de jellege alapján tevékenységi körébe tartozó feladatok ellátása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • megbízható és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • XVIII. kerületi helyismeret
  • érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • határozott időre 2024.06.10-től, 2024.07.15- között tartó időszakra

Céginformáció

A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló, vagyonkezeléssel, mély- és magasépítéssel, intézmény-üzemeltetéssel, rendezvény-szervezéssel, közszolgáltatások nyújtásával foglalkozó nonprofit gazdasági társasága.

Társaságunknál olyan vállalati kultúra kialakítására törekszünk, amelynek révén a cég valamennyi munkatársa számára többet jelent egy egyszerű munkahelynél.
Egy olyan közösséghez tartozást, amely egy közös célért, a kerületi közjóért dolgozik, egy biztonságot jelentő közeget, ahová a munkavállaló szívesen jön be munkát végezni.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően csatolja szakmai önéletrajzát, majd jelölje meg nettó bérigényét.