Celebi Ground Handling Hungary Kft. logo

Ügyeletes repülőgép-kiszolgálási vezető

  • Cég neve

    Celebi Ground Handling Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi repülőtér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Celebi Ground Handling Hungary 2006-ban kezdte meg működését Ferihegyen.
Mára piacvezetők vagyunk a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálási piacán. Felkelti az érdeklődésed, hogy reptéri munkavégzésről van szó?

Ez nem csak menőn hangzik, tényleg az!

Több mint 800 munkavállalóban a közös pont a szenvedély, amellyel a munkánkat végezzük, mert a repülőtéren dolgozni egy életreszóló szerelem!

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Milyen feladataid lesznek?

  • Cargo területen lévő munkafolyamatok, kiszolgáló tevékenységek priorizálása, megfigyelése, ellenőrzése a vállalati előírások alapján
  • Műszakjelentések elemzése, problémák feltárása, megoldások keresése
  • Közreműködés a számlázási és reklamáció kezelési folyamatokban
  • Az ügyfelektől kapott dokumentációt (ütemtervek, szabályok, kézikönyvek stb.) feldolgozása, megértése és alkalmazása.
  • Az erőforrás tervezés, túlórák, extra műszakok elrendelése
  • A charter járatok kiszolgálásának megszervezése, a szolgáltatási díjak nyomonkövetése
  • Fegyelmi folyamatok kezdeményezése, közreműködés ezekben a folyamatokban, fegyelmi figyelmeztetések kiadása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszonyt, korrekt bérelszámolást
  • SZÉP kártya juttatást
  • Budapesten taxiszolgáltatást (23:00-05:00 között, 50 km-ig)
  • Bejárási támogatást Budapestről és vidékről (üzemanyag-térítés, illetve bérlettámogatás)
  • All You Can Move kártyahasználatot
  • Szociális juttatásokat, munkaruhát
  • Hosszú távú munkalehetőséget, biztos megélhetést

Munkavégzés helye:

  • Budapest Airport Cargo City

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Légi közlekedés

Ha felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat!