Tűzvédelmi szakembert-, mérnököt keresünk

  • Cég neve

    WENFIS Kft

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Méhész köz

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Tűzvédelmi szaktevékenységek ellátása
  • Tűzvédelmi dokumentációk, szakvélemények összeállítása, felülvizsgálata (pl. tűzvédelmi szabályzat, TMMK)
  • Szakmai tanácsadás, helyszíni szemlék, felmérések elvégzése, oktatások megtartása partnereinknél, hatóságok előtti képviselet
  • Eseti tűzvédelmi és robbanásvédelmi projektekben való aktív részvétel
  • A WENFIS tudásmegosztási programjában való bekapcsolódás

Elvárások

  • Rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel (pl. villamos-, biztonságtechnikai mérnök, tűzvédelmi szakmérnök, építőmérnök, tűzvédelmi főelőadó képesítés)
  • MS Office-t felhasználó szinten használod (PowerPoint, Excel, Word)
  • Van minimum 1 éves releváns tapasztalatod
  • Naprakész ismereted van a releváns jogszabályok és szabványok területén, nyomon követed a tűzvédelmi tervezésben
  • Képes vagy önálló, precíz munkavégzésre
  • Rendelkezel analitikus készséggel
  • Van B kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent

  • Jártas vagy AutoCAD, más egyéb tervező szoftverek használatában
  • Van tűzvédelmi szakértői jogosultságod
  • Angol nyelvtudással rendelkezel
  • Munka és/vagy robbanásvédelmi végzettséged és tapasztalatod is van

Amit kínálunk

  • Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség, tanulási lehetőség, változatos és kihívásokkal teli feladatok, munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzések
  • Versenyképes fizetés, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll
  • Hosszú távú stabil munkahely, tervezhető munkaidő
  • Igényes munkahelyi környezet
  • Céges és családi rendezvények
  • Egy összetartó csapatban dolgozhatsz, ahol tanulhatsz másoktól és Tőled is tanulhatnak

Céginformáció

A WENFIS Mérnök Iroda Kft. munkabiztonság, egészségvédelem, tűz- és környezetvédelem területén magas színvonalú, teljes körű, komplex megoldásokat nyújt Partnerei számára. Küldetésünk az ember, a környezet, az anyagi javak védelmének kialakítása, melyhez várjuk a hasonló értékrendű, szakmailag elhivatott, ügyfélcentrikus, lendületes, tanulni vágyó szakemberek jelentkezését. Célunk, hogy olyan dinamikus, tehetséges szakembereket találjunk, akik tovább erősítik cégünk jó hírnevét.
Munkavégzés helye: Gödöllő vagy a projekt helyszínek
(Budapest, Pest- , Békés- , Csongrád – Csanád -, Bács-Kiskun vagy Jász-Nagykun-Szolnok vármegyék)

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával várjuk fényképes önéletrajzod, nettó fizetési igény megjelölésével.