Tűzvédelmi/katasztrófavédelmi munkatárs

  • Cég neve

    BorsodChem Zrt

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika, Bólyai tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • tűz- és/vagy katasztrófavédelmi szabályozási rendszerek kidolgozása, karbantartása, működtetése, a vonatkozó jogszabályi ill. társasági szabályok betartatása,
  • a társaság tűz- és katasztrófavédelmi felkészültségi szintjének növelése,
  • irányítási rendszerek, MIR-KIR-MEBIR, PSM működtetésében részvétel,
  • tervdokumentációk tűz- és/vagy katasztrófavédelmi értékelése,
  • tűzvédelmi oktatás,
  • tűzvédelmi/katasztrófavédelmi ellenőrzések végrehajtása önállóan,
  • tűzvédelmi/katasztrófavédelmi hatósági engedélyeztetések lefolytatása,
  • tűzesetek, rendkívüli események kivizsgálása,
  • ADR/RID feladatok végrehajtása,
  • robbanásvédelmi előírások betartásának koordinálása,
  • heti, havi jelentések, statisztikák, riportok készítése önállóan,
  • hatósági ellenőrzések koordinálása,
  • BorsodChem képviselete tűzvédelmi, katasztrófavédelmi szervezetek, szövetségek munkájában

Elvárások

  • tűzvédelmi/katasztrófavédelmi területen szerzett diploma,
  • tűzvédelmi, katasztrófavédelmi jogszabályok, szabványok, előírások átfogó ismerete,
  • kommunikációs szintű szakmai angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete,
  • SAP ismeret

Előnyt jelent

  • ADR/RID képesítés
  • robbanásvédelmi képesítések

Amit kínálunk

  • piaci viszonyoknak megfelelő alapbért,
  • 1,5. havi fizetést,
  • éves teljesítmény alapú prémiumot,
  • vállalati eredménytől függő bónusz,
  • széleskörű cafeteria rendszert (Br. 450.000 Ft)
  • kompetenciafejlesztés céljából talent programot,
  • vásárlási kedvezményeket,
  • képzési lehetőségeket,
  • munkakörtől függően 750.000-1.500.000 Ft egyszeri pályakezdési támogatást,
  • lakhatási/lakásvásárlási támogatást kínálunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója Tűz- és katasztrófavédelmi munkatársat keres.

Tűz- és / vagy katasztrófavédelmi területen szereztél diplomát és szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, amely komoly szerepet tölt be a nemzetközi vegyiparban?

Jelentkezz a Tűz- és Katasztrófavédelmi Iroda csapatához!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Új munkavállalóink beilleszkedését egy tapasztalt mentor segíti, későbbi fejlődését pedig változatos szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekkel támogatjuk.