Tűzvédelmi karbantartó

  • Cég neve

    MIKOLA SYSTEMS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Kissvábhegyi út 4.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Tűzoltó készülékek és tűzoltó vízforrások ütemezett felülvizsgálata megadott helyszíneken (főként Budapest és környéke)
  • Tűzoltó készülékek és tűzoltó vízforrások felmerülő hibáinak javítása a helyszínen és / vagy műhelyben
  • Az elvégzett munka dokumentálása elektronikus nyilvántartási rendszer használatával

Elvárások

  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés
  • B kategórás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precizitás
  • Lojalitás

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat / szakirányú végzettség
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Sprinkler karbantartás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú állás egy összetartó csapat tagjaként
  • Családias légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkaidő
  • Segítség a kollégáktól a betanulás során
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek, képzések
  • Munkaruha, védőeszközök

Céginformáció

Csapatbővítés céljából keressük karbantartó munkatársainkat azonnali kezdéssel.
Ha szereted a változatos munkakörnyezetet és új emberekkel megismerkedni, akkor válassz minket!

"Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük csatolja fizetési igényt tartalmazó, fényképes önéletrajzát!