C Trader Biztonságtechnikai Kft. logo

Tűzvédelmi karbantartó

  • Cég neve

    C Trader Biztonságtechnikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • partnereink telephelyein található tűzvédelmi eszközök karbantartása, annak dokumentálása
  • beszállított eszközök műhelyben történő karbantartása, javítása, annak dokumentálása
  • a karbantartások/felülvizsgálatok során észlelt hibák javítása a helyszínen
  • a szükséges dokumentálás applikációban történő elvégzése

Elvárások

  • megbízhatóság
  • lojalitás
  • precíz munkavégzés
  • önálló rugalmas munkára való képesség
  • okos telefon kezelés, applikációk kezelése
  • számítástechnikai alapismeret
  • műszaki beállítottság
  • érettségi vagy műszaki alap végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga (4., 5., 7., 13. számú szakvizsgák)
  • villanyszerelői / műszerész tapasztalat

Amit kínálunk

  • céges autó
  • okos telefon
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • munkavégzéshez szükséges tanfolyamok, vizsgák biztosítása
  • családias légkör
  • stabil megbízható háttér
  • céges rendezvények
  • fizetés: bruttó 500.000 Ft-tól tapasztalttól függően                               Munkarend:
  • egy műszakos munkarend, alapvetően 8:00 - 16:30-ig, de igazodva partnereink nyitva tartásához
  • műhelyben történő munkavégzés esetén rugalmas időbeosztás

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Budapest 3. kerületi tűzoltókészülék karbantartó műhellyel rendelkező cég keresi új kollégáját tűzvédelmi eszközök karbantartásához (tűzoltó készülék, tűzcsap, tűzgátló ajtó, hő-és füstelvezetés, biztonsági és irányfény jelző lámpa, stb.)

"Jelentkezem" gombra kattintva kérjük lehetőség szerint csatolja egyszerűsített önéletrajzát!