Tűzfal üzemeltetési junior szakértő

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Tűzfal üzemeltetési junior szakértő/Tűzfal mérnök (Firewall operational /Firewall junior engineer)

Feladatok:

  • Műszaki feladatok:
    • A helyi IT stratégia támogatása
    • Az IT infrastruktúra fejlesztése és karbantartása meghatározott rendelkezésre állás biztosítása a rendszerekre vállalt SLA-k betartásával
    • Redundancia biztosítása az üzemeltetett/karbantartott rendszereken
    • Frissítések, bővítések új megoldások üzembe helyezése
    • Központ tűzfal üzemeltetési feladatok elvégzése, dokumentálása, koordinálása
    • A szükséges infrastruktúra dokumentációk elkészítése, naprakészen történő tartása
    • A banki és MNB folyamatok betartása
    • BCP és DRP folyamatok betartása
  • Erőforrás kezelés:
    • Az IT üzemeltetési és fejlesztési központok támogatása
    • Vállalati folyamatok támogatása
    • A vezető által meghatározott jelentések elkészítése
    • Az üzletileg elvárt rendelkezésre állás biztosítása az üzemeltetett rendszereken
    • IT dokumentációk készítése

Elvárások:

  • B1 szintű angol nyelvtudás;
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat hálózati eszközök üzemeltetése, támogatása terén;
  • Alapszintű hardware management kezelés;
  • Alapvető hálózati ismeretek, valamint a tűzfalak működési elvének és típusainak ismerete;
  • Vállalati folyamatok alapszintű ismerete;
  • Kommunikációs és együttműködési készség;
  • Problémamegoldási, önálló tanulási és fejlődési hajlandóság;
  • Kezdeményező készség;
  • Precíz, megbízható személyiség;
  • Csapatjátékos.

Előnyt jelent:

  • Szolgáltatás alapú IT megközelítés és szemlélet;
  • Érvényes Cisco CCNA vagy ezzel egyenértékű hálózati vizsga megléte;
  • Gyártói megoldások ismerete: Check Point / Cisco / Fortinet / PaloAlto / F5 BIG IP / Juniper / VMware NSX-T;
  • Eszközök automatizációja API alapon, script írás és eszköz natív programozás, automatizációs szakértők tűzfal oldali támogatása;
  • Dokumentációs képesség, minőségbiztosítás;

Amit kínálunk:

  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.