Turisztikai ügyintéző

  • Cég neve

    Tata Zöld Sziget Kft.

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Derítő-tavon található faházakra foglalások fogadása, rögzítése telefonon, azokkal kapcsolatos kötelező adminisztráció elvégzése elektronikus rendszerben, faházakkal kapcsolatos komplex adminisztráció elvégzése, napi szinten aktualizálni vendégeink érkezését, kiadó faházainkkal kapcsolatos sokrétű adminisztrációs feladatok elvégzése, kiadó faházak bejárása és ellenőrzése, takarítási rend összeállítása, beosztása, elvégzett munka ellenőrzése. Mindent megtanítunk.

Elvárások

A pozíció betöltéséhez angol és / vagy német nyelvismeret előny, B kategóriás jogosítvány elvárt, jó kommunikációs készség, számítógépes ismeret, precizitás és pontosság és tanulási szándék, új ismeretek befogadása elengedhetetlen.

Előnyt jelent

Előnyt jelent a Tatához közeli lakhely, szállások ügyintézésével kapcsolatos korábbi ismeretek, adminisztrációban való jártasság és magabiztosság, erős kommunikációs képesség, barátságosság, türelem és kitartás, valamint a természet közelségének szeretete.

Amit kínálunk

Amit kínálunk, az egy rugalmas és lényegesen szabadabb munkakör, élhető és szerethető, ajánljuk annak, aki szeret kiszabadulni a négy fal közül, munkanapjain szívesen dolgozna egy kisebb csapatban, ahol segítjük egymást a felmerülő problémákban, mindig van az adott műszakban még valaki, aki tud információt adni. Havi 15 nap munkavégzés egyeztetett beosztás szerint egy hónapban két hétvégi munkavégzés, ebben az esetben péntektől - vasárnapig. Szezonon kívül csökkenő munkaidő, decembertől márciusig pedig egy-két munkanapot kérünk hetente, ennek részleteit közösen megbeszéljük, bejelentést ugyanúgy megtartjuk, fizetést adunk! Hosszú távra keresünk munkatársat, családias légkörbe.

Céginformáció

A Derítő-tó területét Cégünk üzemelteti, a terület magánterület, rendezett és átlátható működéssel rendelkezik. A vállalkozásunk része egy családi cégcsoportnak, mely több, mint 25 éves múltra tekint vissza, stabil és magabiztos háttérrel rendelkezik. Nálunk még működik az adott szó megtartása, becsületesség, cserébe ugyanezt el is várjuk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva, azt követően rövid telefonos beszélgetés, majd személyes találkozó útján lehetséges. Munkatársunkat a jelentkezések feldolgozása során kiválasztjuk és a munkakezdés közös megegyezés szerint történik.