Treasury szenior szakértő

    UniCredit Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Szabadság tér 5.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás vállalati/intézményi ügyfelekkel, deviza-, kamat- és árutőzsdei ügyletek végrehajtása
  • Strukturált deviza- és kamatpiaci termékek árazása, fedezeti megoldások kialakítása
  • Aktív részvétel az ügyfél akviziciós terv megvalósításában
  • Ügyfelek proaktív megkeresése, igényeik felmérése
  • Treasury kampányok és projektek támogatása
  • Intézményi és vállalati ügyfelek kezelésére is keresünk kollégát, tapasztalattól függően!

Elvárások

  • 5+ év tapasztalat intézményi és / vagy vállalati ügyfelek kiszolgálásában banki treasury-ben vagy egyéb pénzügyi intézménynél
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Előnyt jelent a kereskedési rendszerek ismerete, valamint a tőzsdei szakvizsga megléte
  • Stressztűrő képesség
  • Jó kapcsolatépítési és kommunikációs képesség
  • Erős csapatszellem

Amit kínálunk

  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Képzések,
  • Távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően,
  • Extra szabadnap.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.