Treasury Supervisor - Tatabánya (103-7-43041/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Tatabánya

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Tatabányai gyártócég keres Treasury Supervisort két fős csapata élére. A leendő szakértő felelne minden olyan tevékenységért, ami corporate oldalról a treasuryt érinti.

A pozíció az alábbi feladatokból tevődik össze:

- Hitelkeretek és hitelkondíciók kitárgyalása
- Likviditás-kezelés
- Bankgaranciák kezelése
- Cash-flow menedzsment
- Csoportos devizafedezeti szabályzat bevezetése
- Treasury Management System (TMS) bevezetése
- Treasury szabályzatok és folyamatok kidolgozása
- Kockázatcsökkentési stratégiák kidolgozása
- A banki partnerekkel és pénzintézetekkel kialakított stratégiai partnerség kiterjesztése
- Képzés/támogatás nyújtása a junior treasury kollégáknak
- Megoldások feltárása a pénzügyi kockázatok fedezésére

Elvárások:

A legfontosabb elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség pénzügyi területen
- Minimum 5 éves releváns tapasztalat treasury területen
- Erős Excel tudás
- Folyékony angol nyelvtudás
- Problémamegoldó hozzáállás
- People management skillek
- Magyar adórendszer ismerete
- IFRS alapszintű ismerete előny

Amit a megbízónk kínál:

Az alapbéren felül az alábbi juttatások biztosítottak:

- Cafeteria biztosítása
- Bejárás-támogatást vehetsz igénybe
- Törzsidőben dolgozhatsz
- A multi környezet és külföldi kollégák gondoskodnak az angolod szintentartásáról

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Treasury