Transzformátor szerelő (Tápiószele)

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest,Tápiószele

  • Elvárások

    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Vasmag előkészítése
  • A vasmag felsőjárom ki - illetve belemezelése
  • Tekercsblokkok oszlopra szerelése
  • Műgyantás illesztés esetén műgyanta kiöntése
  • Transzformátor aktívrész kötése
  • Transzformátorbiztosítás
  • Aktívrész szekrénybe emelése, lecsavarozása, vákuum alatti olajtöltésre előkészítése
  • Mérésre felkészítés
  • Szivárgáspróba
  • Szállításra előkészítés.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő órabér pozíciótól függően
  • 30%-os műszakpótlék
  • 100%-os hétvégi túlórapótlék
  • 40.000 Ft Betanítási pótlék
  • Ügyeleti pótlék 40%
  • Ingyenes céges buszjárat: Tápiószőlős, Tápiószele, Cegléd, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Nagykáta, Tápiógyörgye, Farmos, Újszilvás, Szolnok
  • Utazási támogatás: tömegközlekedés esetén a bérlet összegének a 86%-a kerül kifizetésre, személyautó esetén 30 Ft/km támogatás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi
  • Határozott konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Villanyszerelő szakmunkás vagy technikus végzettség vagy
  • Villamosgép - és berendezés szerelő szakmunkás vagy technikus végzettség vagy
  • Elektronikai műszerész szakmunkás vagy technikus végzettség.

Egyéb információ

  • Munkavégzés helye: Tápiószele
  • Szálláslehetőség elbírálás alapján!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk jelentkezését alább a „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva.

Vagy hívja a +36 20 376 1067-os telefonszámot!