Deferend Szitanyomó és Grafikai Kft. logo

Transzfernyomó/ transzfervasaló

  • Cég neve

    Deferend Szitanyomó és Grafikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Mansfeld Péter utca 27.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 300e Ft havi bér Mozgóbér Nettó 40e - 100e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Keresünk szitanyomó műhelyünkbe, automata transzfernyomó és -vasaló munkatársakat. Pólók szitázása, mintázása kézi vagy autómata nyomógép segítségével. Szabványok stancolása és logózása hőprés segítségével.
Betanítást vállaljuk. Családias környezet, változatos munkák.

Elvárások

Szakmunkási végzettség, önálló munkavégzés.
Kiváló látás és kézügyesség.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló