Trade marketing specialista

  • Cég neve

    VAJDA-PAPÍR Kft.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Ócsai út

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív elemző, tervező részvétel a trade marketing stratégia kialakításában, előkészítésében és végrehajtásában
  • Éves POS eszközök, partneri szóróanyagok igény- és aktivitás alapú tervezése, beszerzése, készletgazdálkodás
  • Trade Marketing eszközök beszállító partnereinek felkutatása, megrendelések adminisztrációja, kapcsolattartás
  • A jóváhagyott éves Trade Marketing költségvetés adminisztrációja
  • Szoros, napi együttműködés a marketing csapat tagjaival
  • Megoldásorientált kapcsolattartás a kereskedelmi csapattal és társosztályokkal
  • Folyamatos versenytárs-elemzés csatorna és partner szinten, a versenytársak trade marketing aktivitásainak monitorozása
  • BTL tailor-made partneri kampányhoz tartozó jóváhagyott key visual kreatív mutálás folyamatok menedzsmentje
  • Új termékbevezetések és új fókusszal ellátott termékek disztribúció mélyítésének és trade markerting támogatása a jóváhagyott iránymutatások alapján
  • Aktív részvétel a termékfejlesztési döntési folyamatok Nielsen és partneri scanning adatokkal való alátámasztásában
  • Termék be- és kivezetésével kapcsolatos feladatok
  • A belföldi és külföldi piac- és sell-in/sell-out partneri forgalmi és scanning adatok elemzése, riportálása periodikus rendszerességgel
  • Időszakosan vagy havi szinten boltlátogatás önállóan vagy kereskedelmi kollégával
  • Partnerszintű terméklistázottsági riportok naprakész követése és karbantartása
  • Kiemelt termékek listázottsági tervének, hirdetési és bolti polcrészesedési arányának meghatározásához adminisztratív adatok gyűjtése, elemzések készítése a döntéselőkészítéshez
  • Aktív részvétel a CRM rendszer előkészítésében és a trade marketing rész naprakész állapotának fenntartásában
  • Az értékesítési csapat munkájának operatív támogatása trade aktivitás és projekt szinten
  • Fogyasztói reklamáció kezelés ad-hoc jelleggel
  • Vállalati rendezvények szervezésében projekt alapon való együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év trade marketing tapasztalat
  • Nielsen piackutatási (Discover), dm, Spar, Tesco partneri scanning adatot szolgáltató szoftverek magabiztos, gyakorlati ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód, jártasság piacelemzésben
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rendszerezett, önálló munkavégzés
  • Határozott, magabiztos fellépésű, kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • Proaktív, eredményorientált személyiség
  • Szeret és tud csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • FMCG non-food szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, mobiltelefon, laptop, napi 400 forint étkezési hozzájárulás, 2 havonta vállalati termékcsomag, nem budapesti állandó lakcím esetén utazási hozzájárulás, dolgozói ajánlási bónusz, évvégi jutalom, 5-10-15-20-25 éves törzsgárda jutalom)
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Dinamikusan, nemzetközi szinten is fejlődő vállalatcsoport
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXIII. kerület, Ócsai út 8.
  • Betanulási időszakot követően heti min.3 home-office nap

Céginformáció

A hazai FMCG szektor vezető higiéniai papíripari gyártója, az Ooops! márkatermékek és számos kereskedelmi saját márkás papírtermék előállítója, a Vajda-Papír vagyunk.
Budapesti, dunaföldvári, székesfehérvári és a norvégiai üzemeinkben, több mint 600 főt meghaladó létszámot foglalkoztatunk. A Vajda-Papír 25 év alatt több gyártói márkaterméket is gondozott, de leginkább arra vagyunk büszkék, hogy a 2011-ben bevezetett, mára nemcsak Magyarországon ismert és közkedvelt Ooops! márka tulajdonosai és gyártói vagyunk.