Trade Marketing Menedzser

  • Cég neve

    Szerencsejáték Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1015 BUDAPEST, CSALOGÁNY utca 30-32..

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

TRADE MARKETING MENEDZSER

(szenior marketing szakértő)

pozícióba!

A Szerencsejáték Zrt. a játék, a szórakozás és a nyerés lehetőségét nyújtja játékosainak. Az élmény és a szenvedély azonban nem csak a játékosainkat hajtja, hanem munkavállalóinkat is.
Csatlakozz te is az ország legszerencsésebb csapatához!

Nálunk ezek lesznek a feladataid:

  • a legnagyobb hazai kereskedelmi hálózat arculati és kommunikációs anyagainak felügyelete és összefogása,
  • a Szerencsejáték Zrt. jelenleg használt eladáshelyi felületek optimalizálása és újragondolása, a bolti kommunikációs stratégia kialakítása és működtetése a marketing csapat támogatásával,
  • a bolti kampányok kivitelezésében való tevékeny részvétel,
  • a kereskedelmi és a marketing területek segítése első kézből szerzett eladóhelyi információkkal, tapasztalatokkal és insight-okkal,
  • szoros együttműködés a kereskedelmi és logisztikai területekkel,
  • együttműködés a külsős stratégiai partnerekkel az arculati elemek kialakításában és kezelésében

Te vagy a legalkalmasabb erre a pozícióra, amennyiben:

  • minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel Trade Marketing, termékkampányok, márkakommunikáció, projektmenedzsment területen,
  • naprakész a szaktudásod termékmarketing és a legújabb digitális marketing trendek területén,
  • legalább társalgási szinten beszélsz angolul,
  • van tapasztalatod kreatív ügynökséggel történő kapcsolattartásban,
  • proaktív vagy, innovatív megoldásokat keresel a szakmai kihívásokra,
  • munkádat az önállóság mellett a precizitás és a határidők pontos betartása jellemzi,
  • segítőkész, nyitott személyiség vagy, csapatszellem jellemez,
  • előnyt jelent a nagyobb produkciós kampányokban és arculati frissítés jellegű projektekben szerzett tapasztalat.

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • versenyképes juttatási csomaggal háláljuk meg munkádat: egyedülállóan magas cafeteriával, az alapbéren felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel, magas színvonalú magánegészségügyi ellátással,
  • megbízható, stabil nagyvállalati hátteret biztosítunk egy segítőkész, támogató csapatban,
  • jól megközelíthető, központi helyen fekvő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • segítünk szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • színvonalas közösségi programokkal várunk.

A Szerencsejáték Zrt. elkötelezett támogatója a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatásának.

EGYÜTT CSAK NYERHETÜNK!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser