Trade Manager (eCommerce)

  • Cég neve

    Pharmazone WS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árazási stratégia és árképzés (automatizált szoftveres segítséggel),
  • Konkurencia figyelés (automatizált szoftveres segítséggel),
  • Kereskedelmi terv és ajánlatok kialakítása a marketinggel közösen,
  • Automatizált árrés és árbevétel riportjaink értelmezése és megfelelő kereskedelmi döntések előkészítése,
  • Termékadatbázis felügyelete, választék képzés stratégiai irányainak meghatározása,
  • A legfontosabb beszállító partnerekkel kereskedelmi tárgyalások bonyolítása.

Elvárások

  • Precizitás, határidők betartása
  • Rendezett gondolkodás
  • Street smart attitűd
  • Egyértelmű kommunikáció szóban és írásban
  • Alapos excel (és egyéb Microsoft Office) ismeret
  • Monotonitás tűrés
  • Megcsináljuk attitűd
  • Kereskedelmi tapasztalat valamely területről: kereskedő, beszerző, termékmenedzser vagy kategória menedzser
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent

  • FMCG-ben, gyógyszer kereskedelemben vagy étrend-kiegészítők területén szerzett tapasztalat,
  • Webshop rendszerek ismerete
  • Online kereskedelmi sztenderdek ismerete
  • Analitikai rendszerek ismerete (Google Analytics, PowerBI)

Amit kínálunk

  • Fix, versenyképes, bejelentett fizetés, amit mindig időben utalunk, plusz teljesítmény alapú bónusz.
  • Döntően távmunka, havi 1-2 nap a Budapest belvárosi irodánkban. A betanulási időszak sűrűbb irodai tartózkodást igényel, de ezt követően főleg távmunkára számíts.
  • Rugalmas munkaidő. Nekünk nem az a lényeg, hogy mikor végzed el a feladatokat, hanem az, hogy jó minőségben és határidőre készen legyen. Kezdhetsz később, mert oviba viszed a gyereket, vagy végezhetsz korábban, mert edzésre kell vinni. A lényeg, hogy a feladataiddal készen legyél és a legfontosabb online megbeszéléseken részt tudj venni.
  • Dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk.
  • Teljes munkaidő: napi 8, heti 40 óra (hétvégén és ünnepnapokon nem dolgozunk).
  • Stabil anyacég áll mögöttünk, biztos pénzügyi háttérrel rendelkezünk.
  • Munkavégzéshez megfelelő eszközök, gyors és könnyű laptop, mobiltelefon, plusz monitor, kényelmes és állítható irodai szék.
  • Jó fej kollégák. Igen, tudjuk, mindenütt ezt olvasod. Viszont mi azt is tudjuk, hogy a jó munkakörnyezet nagyban a körülöttünk lévő embereken múlik, ezért nem dolgozunk olyannal, akiben nincs meg a segíteni akarás és a pozitív életszemlélet. Hisszük, hogy az a jó munkahely, ami szórakoztató is egyben.
  • Azonnal kezdhetsz.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Pharmazone WS Kft. fő profilja az online kereskedelem (Kalmia.hu) és az online kereskedelmi tanácsadás gyógyszertárak, gyógyszeripari gyártók és forgalmazók részére. Anyavállalatunk a Hungaropharma Zrt. Magyarország vezető gyógyszer-nagykereskedelmi vállalata.
Feladatunk, hogy a gyógyszeripar és az egészséghez kötődő termékek kereskedelme területén magas színvonalú online kereskedelemhez segítsük partnereinket a gyógyszertárakat, a gyártókat és a forgalmazókat.

Elsődleges feladatod a termékválasztékhoz, az árazáshoz és gyártói tárgyalásokhoz kötődik majd, de minden fontos ecommerce mozzanatában részt fogsz venni mind a Kalmia.hu, mind egyéb partnereink életében. Vagyis az egyik kulcs embere leszel a csapatnak.

Szereted a kihívást és elbírsz a felelősséggel?
Akkor jelentkezz most Trade Manager pozícióba!

  1. A jelenkezéshez csatold a szakmai, fényképes Önéletrajzodat, bruttó havi fizetési igényed megjelölésével,
  2. Pár napon belül keresni fogunk interjú időponttal,
  3. Az interjún mi is kérdezünk és természetesen te is, a cél az, hogy kölcsönösen megismerjük egymást és eldöntsük, szeretnénk-e együtt dolgozni,
  4. Az interjú után ajánlatot teszünk,
  5. Szerződünk,
  6. És kezhetsz is!
    Terveink szerint 1-3 hét alatt a végére érünk a kiválasztásnak.