TPM Technikus

  • Cég neve

    Schaeffler Savaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szombathely

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Főbb feladatok, munkák

Munkakörbe tartozó főbb feladatok

  • Forgácsolás területén a gyártósori berendezések mechanikus megelőző karbantartásának elvégzése, előre meghatározott terv szerint, azok dokumentálása

  • Gépalkatrészek felújítása, alkatrészigény jelentése, gépdokumentációk kezelése, megőrzése

  • Részvétel a TPM rendszer/kultúra kialakításában
  • Az álláshoz tartozó elvárások

     Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek

  • Középfokú műszaki végzettség

  • Releváns szakmai tapasztalat karbantartási területen

  • Egy műszakos munkarend vállalása

  • Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

  • Szoftverismeretek: MS Office, SAP

  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek
  • Amit kínálunk

    stabil, hosszútávú munkalehetőség
    önkéntes túlóra vállalásának lehetősége
    ingyenes buszjáratok (Szombathely, Körmend, Jánosháza, Vasvár, Celldömölk, Bérbaltavár, Csepreg, Ikervár, Kőszeg településekről)
    bejárási támogatás 30 Ft/km
    Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)
    negyedéves bónusz
    nyári- és karácsonyi jutalom
    egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
    ingyenes egészségügyi szolgáltatások
    ingyenes nyári tábor a munkavállalók gyermekeinek

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Hegesztő, Lángvágó
    • Gyártás, Termelés
    • Automatizálás

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.