Törzsvásárlói programmenedzser

  • Cég neve

    BENU Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 30-34.

  • Fizetés

    Prémium

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Törzsvásárlói program bevezetése és működtetése a fogyasztók számára
  • Partner tárgyalások lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés kialakítása
  • Prezentációk készítése
  • Együttműködés társosztályokkal (IT, e-commerce)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Marketing vagy hűségprogram menedzsment területén szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Informatikai affinitás (rendszer ismerete és működtetése céljából)
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Pozitív személyiség, határozott fellépés
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (PowerPoint, Word, Excel)

Előnyt jelent

  • Gyógyszeripar területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, 9. kerület Haller Gardens

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport vagyunk
  • Értékteremtő, szakmai fejlődést kínáló feladatokat és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Dinamikus, bővülő, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Attraktív bércsomagot kínálunk (alapbér, éves prémium)
  • Professzionális, modern munkakörnyezetben dolgozunk

Céginformáció

A BENU Magyarország Zrt. Magyarország egyik piacvezető, folyamatosan fejlődő gyógyszer-kiskereskedelmi cége.
Munkavállalóink a márka elkötelezett képviselői. Célunk, hogy betegeink, vásárlóink legnagyobb elégedettségét szolgálva, dolgozóink motiváltak legyenek és a legmagasabb szakmai szintet képviseljék.