Toronydaru kezelő

  • Cég neve

    Assmont Steel Hungária Kft.

    Ausztria, Németország, Belgium, Hollandia, Lengyelország, Svédország, Svájc

  • Fizetés

    Nettó 2 300 - 4 300 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A vas-, acélelemek anyagmozgatása, emelése, rakodása.
Az összeszerelt blokkok magasba emelése, hozzáillesztése a már álló szerkezethez.

Elvárások

Legyen darus bizonyítványod és toronydarusként tapasztalatod.
Akarjál dolgozni, légy nyitott új dolgok megismerésére, megtanulására.
Vállald, hogy minimum 6 hétig kiküldetésben dolgozol.
Nem beszélsz idegen nyelvet? Nem baj! Vannak kihelyezett magyar csoportvezetôink. Csak magyar kollegákkal dolgozol.

Előnyt jelent

1-3 év tapasztalat

Amit kínálunk

Továbbképzések, amit a cég fizet: Elsôsegély, HILTI, hegesztô, gépkezelô, IRATA
Az adott kiküldetési ország törvényei által elôírt darus bérszínvonal, fizetési feltételek.
Világot látsz! Angliától kezdve Norvégián, Svédországon, Hollandián, Begliumon, Németországon, Ausztrián, Svájcon, Franciaországon, Olaszországon át egészen a tengerentúlig vannak építkezéseink.
Fejlôdési lehetôség! Ambíciózus vagy, beszélsz angolul és/vagy németül? Jól átlátod az amúgy ismétlôdô munkafolyamatokat, s tudsz bánni emberekkel is? Lehetsz akár építésvezetô!!!
Nem jelent gondot még távolabb, hosszabb idôre utazni? Kijuthasz Kanadába, Amerikába, de akár Izraelbe is!
Szállást és az utazást mindenhol mi álljuk!

Céginformáció

Az ASSMONT cégcsoport egy folyamatosan fejlôdô, a nemzetközi piacon jelenlevô, vas- és acélszerkezetek szerelésével és gyártásával foglalkozó, 100% osztrák tulajdonban levô vállalat.

A külföldi szerelési üzletág bôvülése miatt keresünk toronydarukezelôi pozícióba új munkatársakat, a különbözô EU-s országokban található saját építkezéseinkre. Várunk csapatunkba!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, és munkatársunk rövid időn belül keresni fogja!