Tooling Project Manager

  • Cég neve

    Bekomold Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bojtár utca 74.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Teljes körű kapcsolattartás a vevőkkel, szakmai megoldások, tárgyalások, árajánlatok, visszaigazolások
  • Szerszámkonstrukciók felügyelete, egyeztetése
  • Gyártásban lévő projektek nyomon követése, fő milestone határidők ütemezése, felmerülő problémák kezelése
  • Szerszám átadás-átvételek, vevői látogatások szervezése
  • Projektdokumentáció összeállítása, folyamatos frissítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3-5 éves hasonló területen szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Fröccsöntő szerszámgyártási ismeretek
  • Prediktív és agilis PM módszertanok ismerete
  • Vevő centrikus magatartás
  • Strukturált gondolkodás
  • Erős projektvezetési képesség (kiváló problémamegoldó, kommunikációs- és szervezőkészség)
  • Rugalmasság, nyitottság a változásokra
  • Energikus alkat
  • Rendszeres külföldi kiküldetésekre való nyitottság

Előnyt jelent

  • Fröccsöntési és/vagy CNC ismeretek/tapasztalat
  • Lean management tapasztalat
  • német nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és havi bónusz juttatás;
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya 400.000,- Ft/év; 13. havi fizetés; 44 Ft/km munkába járási támogatás; AYCM sportkártya támogatás; br. 100.000,- Ft szemüvegtámogatás 2 évente);
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, nyereséges vállalat, emberközpontú vállalatvezetés;
  • Tiszta és kellemes irodai munkakörnyezet, jó hangulatú, támogató csapat;
  • Rendszeres tréningek és csapatépítő programok
  • Külföldi kiküldetések

Látogass el a Bekomold honlapjára, ahol további benyomásokat kaphatsz arról, miért szeretünk itt dolgozni. A cégcsoportról pedig a Bericap honlapján találsz további információkat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ami szakmailag nem csak Magyarországon, de világszinten is ritkaságnak számít?

Ez csak egy az idézetek közül, amit kollégáink mondtak a BEKOMOLD-ról, ami több mint 30 éve tervez és gyárt precíziós fröccsöntőszerszámokat a világ 28 fröccsöntő gyárunk egyikének, ahol kupakokat gyártanak a cégcsoport (Bericap) prémium élelmiszer-és üdítőipari vevői számára.

Ha érdekel a többi „saját gyártású” szlogenünk, nézd meg a weboldalunk karriertörténeteit, ahol mindenkinél találsz egy-egy idézetet, amire nagyon büszkék vagyunk.

Várunk Téged is 5 fős projektmenedzsment csapatunkba

TOOLING PROJECT MANAGER

pozícióba.

Kattints mielőbb a "Jelentkezem" gombra és küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat.