Töltőüzemi zárógép lakatos

  • Cég neve

    Bonduelle

  • Munkavégzés helye

    Nagykőrös

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Élelmiszeripari berendezések hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartása
  • Gépeken, berendezéseken megelőző karbantartás elvégzése
  • Üzemzavarok elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása és dokumentálása
  • A munkavégzéshez szükséges berendezések állapotának ellenőrzése, valamint karbantartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, (karbantartó-lakatos, géplakatos, autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • Önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Élelmiszeriparban szerzett releváns tapasztalat
  • Konzervipari zárógép ismerete, speciális kettőszárás ismeret
  • Pneumatikai ismeretek
  • Hegesztői vizsga megléte
  • Speciális kettős zárási folyamat ismerete
  • Esztergálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bónusz rendszer és cafetéria
  • Magán egészségügyi biztosítási rendszer
  • Kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
  • Céges buszjárat vagy utazási költségtérítés
  • Stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Barátságos munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállalat dinamikusan fejlődő ipari szervezetének  nagykőrösi ipari központjábaTöltőüzemi zárógép lakatos munkatársat keres.

Kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.