Töltőállomás kezelő/shop eladó

  • Cég neve

    Aquila Oil Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Prielle Kornélia utca 8.

  • Fizetés

    Nettó 280e - 350e Ft havi bér Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Munkatársakat keresünk MOL töltőállomásra (Bp. XI.ker Prielle Kornélia út) 12 órás műszakokra, kasszás munkakörbe. Fix alapbér + jutalom + jatt. Ha szeretnél egy jó hangulatú munkahelyen, egy kiemelkedő csapat része lenni, Téged keresünk! A beosztásodat az egyéni igények figyelembevételével, rugalmasan készítjük el. A munkakör betöltése tapasztalatot nem igényel, mi megtanítunk mindenre, ami szükséges. Csupán arra kérünk mosolyogj :)

Elvárások

Töltőállomás tapasztalat nem szükséges, mi mindenre megtanítunk.

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőség, rugalmas munkaidő, pörgős munkahely.

Céginformáció

12 töltőállomás üzemeltetését végezzük 150 alkalmazottal. Elkötelezettségünk a korrektség, amelyhez mindenekelőtt tartjuk magunkat, annyit ígérünk, amit be is tudunk tartani.

Magyar nyelvű önéletrajz.