Töltőállomás-kezelő

  • Cég neve

    Pumukli-Tank Bt.

  • Munkavégzés helye

    1194 Budapest, Citroën utca

  • Fizetés

    Nettó 220e - 265e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

XIX. kerületi (Kispest), 06-20h töltőállomás, felvételt hirdet töltőállomás-kezelő szakirányú munkakörbe.
Szakmai tapasztalat, illetve végzettség előnyt jelent.
Jelentkezni, írásban fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Elvárások

Töltőállomás-kezelő, eladó képzettségben foglaltak szerint.

Amit kínálunk

Biztos, állandó, hosszú távú munkalehetőség. Megbecsült munkaerő.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.