Töltőállomás kezelő / eladó - Balatonkeresztúr

  • Cég neve

    ORLEN HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    8648 Balatonkeresztúr

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
Eladó vagy töltőállomás kezelő végzettség előny. Ha nem rendelkezik vele, segítünk megszerezni a képesítést.

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy töltőállomás kezelői végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rendezett kulturált megjelenés és viselkedés

Előnyt jelent

  • Tűzvédelmi vizsga
  • Kereskedelmi gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely, jó hangulat, fiatalos csapat
  • Betöltött pozíciónak megfelelő javadalmazás, pótlékok, bónusz
  • Bejárási költség támogatás, üzemanyag kedvezmény
  • Tervezhető munkaidő
  • Azonnali munkába állási lehetőség

Céginformáció

Az ORLEN HUNGARY Kft. az ORLEN Töltőállomások Üzemeltetője. Jelenleg több, mint 100 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát dolgozóival várja a vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Önéletrajz csatolásával