Töltő-és Palackvizsgáló Gépsorkezelő

  • Cég neve

    FLAGA Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Sóstó út 17.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A belső képzést, betanítást követően a feladatod a gázpalackok töltése lesz töltősoron és a kézi töltőállomáson.

Elvárások

  • minimum általános iskolai végzettséget (középfokú végzettség előny),
  • vállald a 2 műszakos munkarendet (hétfőtől péntekig),
  • tartsd be az üzemi technológiai utasításokat, a munka-és tűzvédelmi, és egyéb üzemi, biztonságtechnikai előírásokat.

Előnyt jelent

  • gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat,
  • megbízhatóság,
  • csapatmunkára való hajlandóság és képesség,
  • monotonitás tűrés

Amit kínálunk

  • 1 teljes havi munkabért fizetünk belépési bónuszként a próbaidő lejártát követően,
  • bejelentett, teljes munkaidős állást biztosítunk, határozatlan idejű szerződést kötünk Veled 3 hónapos próbaidővel,
  • kollektív élet-és balesetbiztosítást fizetünk minden dolgozónkra a belépéstől kezdve,
  • 2 műszakos munkarendben üzemelünk hétfőtől péntekig (6:00-14:00 és 14:00-22:00),
  • az alapbéren és a műszakpótlékon felül számos ösztönző juttatást kínálunk
    • 13. havi fizetés
    • teljesítmény-és jelenléti bónusz,
    • Szép Kártya juttatás,
    • ingyenes céges buszjárat igénybevétele (Székesfehérvár Piactérről)
    • a munkába járást 100%-ban térítjük, illetve saját autó használata esetén 30 Ft/km benzin hozzájárulást számolunk el havonta

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Flaga Hungária Kft. az UGI Corporation egyik világszerte működő leányvállalata. Magyarországon cégünk az egyik vezető PB-gázszolgáltató, amely kiváló minőségű PB-gáz termékeket kínál ügyfeleinek. Termékeink között megtalálható a tartályos gáz, palackos gáz és az autógáz. Központi irodánk Budaörsön, töltőállomásaink Székesfehérváron és Lakiteleken találhatóak.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!