Tolmács - Diákmunka - Miskolc

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3533 Miskolc

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Segítenél a gyárban dolgozó külföldi operátor kollégák számára lefordítani a munkavégzésükhöz szükséges információkat angol nyelven
  • Az operátorok munkaköre csokoládé gyártását és csomagolását foglalja magába, így munkád során az ehhez kapcsolatos betanulási folyamatokat támogatnád tolmácsolással
  • Amikor éppen nem végzel majd tolmácsolási vagy adminisztrációs feladatokat, közreműködnél a gyártásban is

Elvárások

  • Jelenleg nappali tagozatos felsőoktatási aktív vagy passzív jogviszonyod van
  • Ha még nem múltál el 25 éves és passzív a jogviszonyod, szintén jelentkezhetsz!
  • Erős, legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezel, amelyet bátran használsz szóban is

Előnyt jelent

  • Tolmácsolási feladatokban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • 25 év alatti diákként a nettó fizetésed megegyezne a bruttóval!
  • 3 műszakos munkarendben dolgozhatnál egy elismert és megbízható nemzetközi vállalat csapatának tagjaként

Céginformáció

Partnerünk a magyar élelmiszeripar egyik legnagyobb szereplője, minden helyzetben kiemelt stratégiai feladata a lakosság élelmiszerrel való folyamatos ellátása.

Legfontosabb céljuk, hogy feltárják az ételekben rejlő erőt és ezáltal generációk életminőségét tegyék jobbá. Ettől a céltól vezérelve dolgoznak azon, hogy pozitív hatással legyenek az emberek életére, illetve a környezet egészére – most és a jövőben egyaránt.

Legyél Te is Partnerünk csapatának tagja, dolgozz egy jobb világ szolgálatában!

Kérünk, hogy a "Jelentkezem" gombra való kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat!