Tolatásvezető gyakornok

  • Cég neve

    DB Cargo Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    München, Németország

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A DB Cargo müncheni telephelyén fogsz dolgozni.
  • Felelős leszel a tolatócsapat munkájának szervezéséért.
  • Felelős leszel a vonatrendezésért és a berakodó és kirakodó pontokon történő tolatási tevékenységért.
  • Felelős leszel a tolatási tevékenység irányításáért, biztosítva a biztonságos munkavégzést és az áru épségének megőrzését.
  • Elvégzed a vonattal kapcsolatos technikai ellenőrzési feladatokat.

Elvárások

  • Hajlandó vagy Németországba költözni
  • Kezdő szinten már megismerkedtél a német nyelvtanulással
  • Középfokú műszaki irányú végzettséggel rendelkezel, vagy középfokú végzettséged műszaki irányú tapasztalattal egészítetted ki.
  • Megfelelő alternatíva, ha főiskolai/egyetemi diplomával rendelkezel.
  • Érdekelnek a műszaki kérdések és a vasút.
  • Nyitott vagy a további fejlődésre és mozdonyvezetői képzésen is részt vennél.
  • Készen állsz a műszakos munkavégzésre, hétvégén és munkaszüneti napokon egyaránt.
  • Megbízhatóság jellemez, képes vagy a csapatmunkára és munkádért felelősséget vállalsz.
  • Stressztűrő- és alkalmazkodó képességed kiváló.
  • Ügyfélközpontúság jellemez.

Amit kínálunk

  • Német nyelvtanfolyamot biztosítunk, hogy vasútszakmai ismereteid könnyedén megszerezhesd
  • Munkaszerződéssel foglalkoztatunk a nyelvtanfolyam ideje alatt is, amely teljes költségét társaságunk vállalja.
  • Segítjük Németországba költözésed, tanácsadás keretein belül
  • Érdeklődsz a további fejlődési lehetőségek iránt és mozdonyvezetővé válnál az iparvasúti területen.
  • Biztonságos munkahelyet és széleskörű juttatásokat biztosítunk.
  • Rugalmas modell áll rendelkezésre a szabadidőre vonatkozóan, a bér és a csökkentett munkaidő aránya személyre szabottan alakítható ki.
  • Vonzó orvosi ellátási csomagot biztosítunk a munkavállaló és családja számára.
  • Támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyát.
  • Munkavállalóink vonatjegyeket és menetjegyeket vehetnek igénybe az utazáshoz.

Céginformáció

A DB Cargo az ügyfelek igényeinek megfelelő logisztikai megoldásokat kínál, ezért megbízható munkavállalókra van szükség, akik lehetővé teszik a minőségi szolgáltatás nyújtást. Tedd meg az első lépést, válj mozdonyvezetővé, amelyhez a tolatásvezetői képesítés megszerzése szükséges. Egy személyre szabott képzési programot állítottunk össze, amely a nyelvi és szakmai ismeretek megszerzését egyaránt lehetővé teszi.