Tőkepiaci tranzakciós elemző (Capital Market Transactions Analyst)

  • Cég neve

    Electron Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1013 Budapest, Krisztina körút 39.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • hazai és nemzetközi projektakvizíciók és eladási folyamatok támogatása
  • hitel- és tőkepiaci tranzakciók végrehajtásában való részvétel
  • hazai és külföldi projekttulajdonosokkal/befektetőkkel való kapcsolattartás
  • hazai és külföldi projektek koordinálása
  • közreműködés partnereink által igényelt, cégünk átvilágítási folyamatainak lebonyolításában
  • információs anyagok, pénzügyi modellek összeállítása

Elvárások

  • Management/Gazdaságtudományi BSc / MSc diploma
    (előny: pénzügyi illetve vállalati pénzügyi szakirány)
  • min. 2 év munkatapasztalat pénzügyi tanácsadás, management területén
  • haladó szintű pénzügyi modellezési készségek
  • gazdasági elemzési módszerek magas szintű ismerete
  • megoldás-orientált szemlélet és proaktivitás
  • kiváló kommunikációs készség
  • tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás (írásban, szóban egyaránt)
  • MS Office, Excel, PowerPoint magabiztos használata

Előnyt jelent

  • tanácsadó cégnél szerzett munkatapasztalat
  • energetika (kiemelten megújuló energiaforrások) területén szerzett tapasztalat
  • az angol nyelven kívül más nyelvek tárgyalási szintű ismerete (pl. szerb/horvát, román, német)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • cégünk Magyarország legdinamikusabban fejlődő magánkézben lévő energetikai vállalata
  • hazai és nemzetközi innovatív energetikai beruházásokban való részvétel (10 – 500m EUR)
  • versenyképes jövedelem
  • tartalmas, inspiráló, változatos és kihívásokkal teli munka
  • fiatalos, lendületes csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség, képzésekben való részvétel

Céginformáció

Az Electron Holding Zrt. egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi szinten is terjeszkedő, energia infrastruktúra fejlesztő és beruházó cégcsoport, amely a közép-keleti európai és a balkáni régióban tevékenykedik. Innovatív megoldásokkal és jelentős volumenű beruházásokkal élén járunk a környezetbarát és fenntartható energetikai átmenet elősegítésében. Csatlakozzon hozzánk, és részt vehet egy szakértői csapatban, amely élen jár a zöld energia megoldások fejlesztésében és megvalósításában.

A „JELENTKEZEM” gombra kattintás után csatolt dokumentumként küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét. Köszönjük!