Toborzási munkatárs

  • Cég neve

    GASZTRO SZOLGÁLTATÓ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Markó utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • HR Generalista munkájának támogatása, segítése;
  • Beléptetéshez és egyéb változásokhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése;
  • Jelölt adatbázis kezelése-vezetése, kapcsolattartás a jelöltekkel;
  • Részvétel a toborzási folyamatban;
  • Nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és rendszerbe foglalása;
  • Kapcsolattartás a cég dolgozóival, a belső egységekkel és a külső szervezetekkel;
  • Általános irodai adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Excel magas szintű magabiztos ismerete;
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés;
  • Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Szakirányú végzettség. (HR, munkaügy területen).

Amit kínálunk

  • Napi melegétkezés biztosítása
  • Segítőkész csapat
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Céges rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Országosan működő közétkeztető cég toborzási munkatársat keres, akár azonnali munkakezdéssel!

Szeretnél egy családias hangulatú, megbízható cégnél dolgozni?
Akkor csatlakozz hozzánk bővülő csapatunkba.
Hisszük, hogy az óvodások, diákok és az idősek is megérdemlik, hogy változatos és finom ételeket egyenek. Nálunk garantált a családias hangulat.
Ha te is szeretnél tenni azért, hogy a menza szó pozitív értelmezést nyerjen, csatlakozz hozzánk és segítsd munkánkat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, önéletrajzát bérigényének megjelölésével.