Tmk karbantartó

  • Cég neve

    Házisweets Kft

  • Munkavégzés helye

    6050 Lajosmizse

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • élelmiszeripari gépjavítási és gépkarbantartási munkák végzése
  • gépi meghibásodások szakszerű javítása
  • hibafeltárás és hibaelhárítás
  • gépek, géprendszerek, gépelemek, mechanikus vagy elektronikus berendezések összeszerelése
  • új gépek, berendezések, eszközök üzembe helyezése

Elvárások

  • Pro-aktivitás (kezdeményezőkészség és felelősségvállalás)
  • Precizitás, megbízhatóság
  • géplakatos és/vagy elektroműszerész szakmunkás végzettség
  • önálló munkavégzés képessége
  • mechanikai alapismeretek

Előnyt jelent

  • hegesztői végzettség (védőgázos / CO)
  • élelmiszeripari karbantartásban szerzett tapasztalat, gyakorlat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Amit kínálunk

  • megbízható, kiszámítható munkahely
  • 1 műszakos munkarend
  • versenyképes fizetés, cafeteria
  • munkábajárási támogatás

Céginformáció

A Házisweets Kft. egy dinamikus és innovatív élelmiszeripari vállalat, amely a fejlődésre törekszik. Piaci jelenlétünk folyamatos bővítésével olyan embereket keresünk, aki mindennapi munkavégzésével hozzájárul a szervezet működéséhez.

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!