Textilszabász

  • Cég neve

    SUGARBIRD KFT.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Repülőtéri út 2.

  • Fizetés

    Bruttó 605e - 605e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Varrodák ellátása szabvánnyal
  • Szabászati feladatok elvégzése
  • Terítékrajz készítése, Kézi terítés, véglevágó használata
  • A szabott anyagok minőségének és méretezésének ellenőrzése.
  • Együttműködés a tervezőkkel és más szakemberekkel.
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség textilszabászat, ruhakészítés vagy hasonló területen;
  • Tapasztalat szabási technikákban;
  • Körkéses, kardkéses és szalag késes szabászgépek ismerete;
  • Kockás, csíkos, irányított mintás, strukturált anyagok esetében a terítési és szabási szabályok ismerete;
  • Elasztikus anyagok ismerete;
  • Gyors, precíz munkavégzés;
  • Csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent

Szakmában töltött több éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő cég;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás;
  • Hétköznapi munkavégzés Budapesten a 11.kerületben.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A SUGARBIRD Kft. egy innovatív és dinamikusan fejlődő divatvállalat, mely magas minőségű textiltermékeket készít. Munkánkkal ötvözzük a hagyományt és a modern designt, melyet elkötelezettség vezérel a minőség és a fenntarthatóság iránt.

Kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva.