MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Tetőszigetelő

  • Cég neve

    MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Repülőtér területén található építmények tetőfelületeinek tervszerű ellenőrzése és karbantartása, szükség szerint javítása és dokumentálása.

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • ezen a területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • tűzvédelmi szakvizsga
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány
  • számítógép felhasználói szintű ismeret
  • csapatszellem

Előnyt jelent

  • egyéb építőipari szakma ismerete, emelőgép kezelői vizsga megléte.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • jó munkahelyi légkör
  • hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: BUD Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő: H-Cs.: 7:00-15:10, P.: 7:00-14:20

Céginformáció

Tetőszigetelő munkatárs Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát fizetési igénnyel kiegészítve.