Tetőfedő/ Bádogos/ Àcs

  • Cég neve

    Seestadt AG

  • Munkavégzés helye

    Zürich, Svájc

  • Fizetés

    Bruttó 1,9M - 3,2M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A Seestadt AG munkaerő-közvetítő ügynökség tetőfedőket, bàdogosokat, àcsokat keres Svájcba, Zürich Kantonba.
Önállóan képes munkákat elvégezni. Ezek közé tartozik például:

  • Ferdetető cseréppel, palával, zsindellyel stb.
  • Lapos tetők tömítése (bitumen, PVC, Sarnafil)
  • Homlokzatok (zsindely és Eternit)
  • Méretek felvétele épületeken, fémlemezek méretre vágása, munkadarabok lebegtetése, drót behelyezése és gyöngyözése, hajtás, tömörítés, felhúzás, befejezés, hajlítás és lekerekítés különböző anyagokból
  • Egyszerű alaptestek kitekerése, műanyagok ragasztása és hegesztése, egyszerű javítások elvégzése
  • Kisebb felújítási munkák elvégzése, gépek beállítása, működtetése és karbantartása, valamint berendezések beállítása és kezelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (autó nem kötelező)
  • Német tudás (minimum alapszintű)

Amit kínálunk

Amit biztosítunk:

  • Bejelentett munkahely (svájci nyugdíj)
  • Kimagasló bérezés (30 - 40 CHF/ óra bruttó (12'000 - 16'000 Forint/ óra))
  • Heti 40 - 50 óra munkalehetőség
  • Bruttó havi kereset 1'920'000 Forint - 3'200'000 Forint (nettó körülbelül 75% - 80%- a bruttó bérnek)
  • Segítünk a szálláskeresésben
  • Ha kell autó a munkavégzéshez, segítünk

Költségek Svájcban:

  • Szállás körülbelül 600 - 800 CHF / hónap (240'000 - 320'000 Forint/ hónap)
  • Étkezés körülbelül 400 - 600 CHF / hónap (160'000 - 240'000 Forint/ hónap)

A Seestadt AG szolgáltatásai munkakeresők számára díjmentes.

Jelentkezését kérjük küldje Önéletrajzzal a Jelentkezem gombra katintva, motivációs levél nem kell.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!