Tesztmérnök támogató technikus

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Trenkwalder
Szeretnél egy modern, tiszta munkakörnyezetben, tervezhető munkarendben dolgozni? Akkor jelentkezz autóipari partnercégünk teszt technikus csapatába!

Főbb feladatok, munkák:

  • Back-end teszt sorok kialakításában való részvétel
  • Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése a back-end terület berendezésein
  • 5S szabályok betartása a gyártási területen
  • Tesztmérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai, elektronikai területen)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag már a próbaidő alatt is!
  • Stabil, biztos munkahelyi háttér
  • Folyamatosan fejlődő technológiák, piacvezető autóipari háttér
  • Fejlődési lehetőségek, karrier lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges buszjárat ( Hajdúnánás ,Hajdúhadház ,Téglás, Bocskaikert, Újfehértó, Nyíregyháza)

Jelentkezés önéletrajz megküldésével a . Kérjük a tárgy mezőbe írják bele, hogy "Teszt technikus".

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás